GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Värmefat 8293326

nr 829 3326

Värmefat

+ kopp med fat, Kina, 1700-/1800-tal

Kondition: kopp med skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 27 maj 2013
kl 18:48:54